GORE® WINDSTOPPER® STREÇ TEKNOLOJİSİ İyileştirilmiş konfor ve performans için streç teknolojisi.

Tüm iklim koşullarında konforlu bir giysi bulmak zor olabilir.  Koruyucu giysiler çoğu zaman kışın altında ekstra katmanla giyildiğinde çok dar, yazın da çok bol gelir ve hiçbir zaman üzerinize tam olarak oturmaz.

Gore’un elastik kumaşı iyileştirilmiş hareket özgürlüğü ve ekipmana kolay ulaşabilirlik sağlayarak sorunları çözer ve memurların iklim koşullarına rahatça ayak uydurmak için farklı giysi katmanları kullanmalarına izin verir

Yüksek esneme ve geri toparlanma, giysilerin her zaman değişen giyim katmanlarına veya giyilen balistik korumaya uyum sağlamak için %100’e kadar esneyerek giyen kişinin üstüne optimum şekilde oturacağı anlamına gelir.  Giysinin daha iyi oturması koruma ve işlevsellikten ödün vermeden daha yüksek düzeyde konfor ve daha iyi bir görünüm oluşturarak nefes alabilirliği %25’e kadar artırabilir.

Esnetme için uygulanan düşük kuvvet, giysinin giyen kişi ile birlikte kolayca hareket etmesine izin verirken yalıtımı ve vücut ısısını optimum düzeyde tutarak alttaki katmanların sıkışmasını önler. 

Giyen kişiyi rüzgarın üşütme etkisinden koruyan ve sıcak ve kuru tutan GORE® WINDSTOPPER® giysi, rüzgar geçirmez ve su itici özelliğe sahiptir. GORE® WINDSTOPPER® streç teknolojisini içerisinde barındıran giysi, üzerinize oturma ve kısıtlanmamış hareket özgürlüğü konusunda önemli bir iyileştirme sunar.