GORE-TEX Ayakkabı

GORE-TEX Footwear

Polis memurlarının ayaklarının günlük devriyeleri sırasında her zaman kuru ve rahat olması gerekir. Vazife ayakkabıları soğuk ve yağmurlu havalara karşı dayanıklı koruma sağlamak için dayanıklı su geçirmez ve iyi yalıtılmış olmalıdır.

Aynı zamanda nem ve ter de ayakta etkili şekilde uzaklaştırılmalıdır. Gore farklı meteorolojik koşulların ve faaliyet düzeylerinin ısı tutma ve yalıtım gerekliliklerini karşılayan bir yüksek teknoloji ürünü ayakkabı laminatları portföyü sunmaktadır. Bu teknoloji ayrıca dayanıklı su geçirmezlikten ödün vermeden nefes alabilirlik sağlar.

  • GORE-TEX performanslı ve konforlu ayakkabılar

    GORE-TEX performanslı ve konforlu ürün teknolojisi ile geliştirilen ayakkabılar değişen hava koşulları ve çok çeşitli faaliyetlere yönelik olarak tasarlanmıştır.

  • GORE-TEX yalıtımlı ve konforlu ayakkabılar

    GORE-TEX yalıtımlı ve konforlu ürün teknolojisi ile geliştirilen ayakkabılar soğuk hava ve kışın açık hava faaliyetlerine yönelik olarak tasarlanmıştır.

  • GORE-TEX ekstra konforlu ayakkabılar

    GORE-TEX ekstra konforlu ürün teknolojisi ile geliştirilen ayakkabılar sıcak hava ve karma açık hava/kapalı mekan faaliyetlerine yönelik olarak tasarlanmıştır.