Emniyet güçleri için işlevsel giyim sistemleri

Emniyet güçlerine yönelik işlevsel giyim sistemleri, koruma ve devriye vazifelerinin gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Farklı hava koşullarına ve aktiviteye göre kombine edilebilen GORE-TEX ve GORE® WINDSTOPPER® giysi içerir. 

 

DÜŞÜK SICAKLIK/DÜŞÜK FAALİYET
YÜKSEK SICAKLIK/YÜKSEK FAALİYET
ISLAK VE YAĞMURLU

-20°C’ye kadar düşen sıcaklıklar, kar yağışı ve sert rüzgarlar, gece devriyesi vazifesi veya mülk koruması sırasında hareketsiz faaliyetler, sınır ve araç gözetimi: tüm bu senaryolar kötü hava koşullarından ve soğuktan korunmanın yanı sıra optimum konfor sağlayan donanımlar gerektirir.

Örnek Kombinasyon

Hava koşullarına karşı koruma sağlayan 2 Katlı GORE-TEX parka

2 katlı hava koşullarına karşı koruma parkası, koruma ve devriye vazifeleri sırasında polisin gündelik işlerine uygun kıyafetin temel bir parçasıdır. Dayanıklı malzeme yelpazesi, girift giysi yapısı ve ayrılabilir yalıtım astarı sayesinde birden çok kullanım imkanı sunmakla beraber yıl boyunca çeşitli hava koşuluna karşı koruma sağlar. Örneğin, koruma ve devriye görevleri sırasında dikişli ve ayrılabilir G-LOFT® ısı yalıtım astarı ve farklı işlevsel tasarım unsuru, teknik ekipmanlarla uyum içinde çalışır. 

2 Katlı GORE® WINDSTOPPER® astarlı pantolon

Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip pantolonlar koruma ve devriye vazifesi sırasında yıl boyunca giyilir. Yaz ayında ve sıcak havalarda hafif vazife pantolonu olarak yalıtımsız ve astarsız şekilde giyilebilirler; soğuk havalarda GORE® WINDSTOPPER® astar, sert hava koşullarına ve -20°C’ye kadar düşük sıcaklıklara karşı korumaya yardımcı olmak için iliklenebilir. Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip Gore vazife pantolonları işlevsel açıdan sportif olduğu kadar uygun bir kesime de sahiptir. Çok sayıda teknik tasarım öğesi sayesinde bu pantolonlar özellikle koruma ve devriye vazifelerinin gereklilikleri için uygundur.

Uzun kollu gömlek

Örnek Kombinasyon

Gore Micro Grid Astar teknolojisine sahip 3 katlı GORE-TEX yağmurluk 

3 katlı GORE-TEX yağmurluk, hava koşullarına karşı koruma için bir dış ceket olarak tasarlanmıştır. Gore Micro Grid Astar teknolojisi sayesinde 3 katlı laminatın iç kısmı aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır ve giysinizin üzerine kolayca giyilebilir. Bu geniş kapsamlı işlevsel donanım, çok çeşitli kullanım imkânı sunar. Tabanca kılıfı için yan açıklığı, telsiz cebi ve havalandırma aralıkları gibi teknik detaylar, koruma ve devriye görevleri sırasında çok çeşitli kullanım olanağı sunar.

Yüksek yalıtımlı 2 Katlı GORE® WINDSTOPPER® yelek

Yüksek yalıtımlı 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® yelek, genel polis vazifeleri için tasarlanmıştır ve hava soğuk ve/veya çok rüzgarlı olduğunda kullanılır. Uzun kollu gömleğin üzerine giyilen bu yelek, hava koşullarına karşı koruma ceketinin ideal tamamlayıcısıdır. Asgari ağırlıyla birlikte çok iyi yalıtımı, optimum konfor sağlar. Vücudun dış hatlarını destekleyen dikişler, su itici fermuarlar, 120 g/m2 G-LOFT® dolgu ve farklı tasarım unsurları bu yeleği diğerlerinden ayırmaktadır.

Uzun kollu gömlek

 

2 Kat GORE® WINDSTOPPER® astarlı pantolon

Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip pantolonlar koruma ve devriye vazifesi sırasında yıl boyunca giyilir. Yaz ayında ve sıcak havalarda hafif vazife pantolonu olarak yalıtımsız ve astarsız şekilde giyilebilirler; soğuk havalarda GORE® WINDSTOPPER® astar, sert hava koşullarına ve -20°C’ye kadar düşük sıcaklıklara karşı korumaya yardımcı olmak için iliklenebilir. Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip Gore vazife pantolonları işlevsel açıdan sportif olduğu kadar uygun bir kesime de sahiptir. Çok sayıda teknik tasarım özelliği sayesinde bu pantolonlar bilhassa koruma ve devriye görevlerinde kullanım için uygundur.

Uzun kollu gömlek

Örnek Kombinasyon

Yüksek yalıtımlı 2 Katlı GORE® WINDSTOPPER® ceket

Yüksek yalıtımlı 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® ceket, soğuğa karşı korumanın birincil öncelik olduğu durumlarda genel polis görevlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Asgari ağırlık, yüksek düzey yalıtım ve soğuk havalar için özel üretilmiş giyim yapısı -25°C’ye kadar düşük sıcaklıklarda dışarıda çalışmaya izin verir.

Yüksek yalıtımlı 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® ceket, çok sayıda işlevsel bileşene sahiptir. Örneğin dikişli 120 g/m2 G-LOFT® astar ve farklı tasarım unsurları  işlevsel bir bütünlük oluşturur.

2 Katlı GORE® WINDSTOPPER® astarlı pantolon

Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip pantolonlar koruma ve devriye vazifesi sırasında yıl boyunca giyilir. Yaz ayında ve sıcak havalarda hafif vazife pantolonu olarak yalıtımsız ve astarsız şekilde giyilebilirler; soğuk havalarda GORE® WINDSTOPPER® astar, sert hava koşullarına ve -20°C’ye kadar düşük sıcaklıklara karşı korumaya yardımcı olmak için iliklenebilir. Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip Gore vazife pantolonları işlevsel açıdan sportif olduğu kadar uygun bir kesime de sahiptir. Çok sayıda teknik tasarım öğesi sayesinde bu pantolonlar özellikle koruma ve devriye vazifelerinin gereklilikleri için uygundur.

Uzun kollu gömlek

Örnek Kombinasyon

Yüksek görünürlüklü, hava koşullarına karşı koruma sağlayan 2 katlı GORE-TEX parka

EN 20471’e uygun şekilde üretilen yüksek görünürlüklü 2 katlı GORE-TEX parka, trafik polislerinin günlük vazifelerine yönelik giyimin temel bir parçasıdır. Dayanıklı malzeme yelpazesi, girift giysi yapısı ve ayrılabilir yalıtım astarı sayesinde görünürlük ve yıl boyunca kötü hava koşullarına karşı koruma sağlar. Örneğin, trafik polislerinin görevleri sırasında dikişli ve ayrılabilir G-LOFT® ısı yalıtım astarı ve farklı işlevsel tasarım unsurları, teknik ekipmanlarla uyum içinde çalışır .

3 Katlı GORE® WINDSTOPPER® yelek

3 katlı GORE® WINDSTOPPER® yelek, polislik mesleği için tasarlanmıştır ve hava serin ve/veya rüzgarlı olduğunda kullanılır. Uzun kollu gömleğin üzerine giyilen bu yelek, hava koşullarına karşı koruma ceketinin ideal tamamlayıcısıdır. Yelek, vücut şekline uygun kesimi sayesinde özellikle ceketin içine giyildiğinde iyi şekilde oturur ve koruma ve devriye vazifelerinde çok çeşitli amaçlarla kullanım imkanı sağlar. 

2 Katlı GORE® WINDSTOPPER® astarlı pantolon

 

Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip pantolonlar, koruma ve devriye vazifesi sırasında yıl boyunca giyilir. Yaz ayında ve sıcak havalarda hafif vazife pantolonu olarak yalıtımsız ve astarsız şekilde giyilebilirler; soğuk havalarda GORE® WINDSTOPPER® astar, sert hava koşullarına ve -20°C’ye kadar düşük sıcaklıklara karşı korumaya yardımcı olmak için iliklenebilir. Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip Gore vazife pantolonları işlevsel açıdan sportif olduğu kadar uygun bir kesime de sahiptir. Çok sayıda teknik tasarım öğesi sayesinde bu pantolonlar özellikle koruma ve devriye vazifelerinin gereklilikleri için uygundur.

 

Uzun kollu gömlek

 

Sıklıkla kısa ama güçlü fırtınaların ve sağanak yağmurun eşlik ettiği yaz sıcakları, şehirde, kırsal kesimde veya dağlık alanda farklı kaynaklarla bitmek bilmeyen çeşitli koruma ve devriye vazifeleri: bu sürekli değişen senaryoların hepsi için çok işlevli donanım gerekir. Bu tür giysiler kötü ve dalgalı hava koşullarına karşı mükemmel koruma sağlamalıdır.

Örnek Kombinasyon

Streç 2 Katlı GORE-TEX kısa ceket

Streç 2 katlı GORE-TEX kısa ceket, polislik mesleğinde ergonomik ve spor tasarımın yanı sıra kötü hava koşullarına karşı koruma istendiği ama en yüksek düzeyde hareket özgürlüğünün gerektiği durumlarda kullanılır. 2 yönlü streç, iki giysi bedeninin elastikliğine eşit olan ve giyen kişilerin son derece konforlu hissettiği %20’ye varan elastikliğe sahiptir. Streç 2 katlı GORE-TEX kısa ceket, vücut şekline uygun kesimi ile diğerlerinden ayrılır. Bununla birlikte streç GORE-TEX laminatlar sayesinde yüksek düzeyde hareket özgürlüğü de sağlanır. Bu ceket için özel olarak seçilmiş, örneğin diğer ögelerin yanı sıra ergonomik şekle sahip kol kısımları ve uzatılmış sırt bölümü gibi tasarım ögeleri optimum hareket özgürlüğü ile koordineli işlevsel bütünlük oluşturur.

2 Kat GORE® WINDSTOPPER® astarlı pantolon

Ayrılabilir 2 kat GORE® WINDSTOPPER® astara sahip pantolonlar koruma ve devriye vazifesi sırasında yıl boyunca giyilir. Yaz ayında ve sıcak havalarda hafif vazife pantolonu olarak yalıtımsız ve astarsız şekilde giyilebilirler; soğuk havalarda GORE® WINDSTOPPER® astar, sert hava koşullarına ve -20°C’ye kadar düşük sıcaklıklara karşı korumaya yardımcı olmak için iliklenebilir. Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip Gore vazife pantolonlar işlevsel açıdan sportif olduğu kadar uygun bir kesime de sahiptir. Çok sayıda teknik tasarım öğesi sayesinde bu pantolonlar özellikle koruma ve devriye vazifelerinin ifası için uygundur.

Kısa kollu gömlek

Örnek Kombinasyon

Gore Micro Grid Astar teknolojisine sahip Ultra Hafif 2,5 Kat ve 3 Kat GORE-TEX yağmurluk

Ultra hafif 2,5 katlı GORE-TEX yağmurluk, hava koşullarına karşı koruma ceketi olarak tasarlanmıştır ve ağırlık ve katlanmış hacmin belirleyici bir rol oynadığı durumlarda kullanılır. Hafif 3 katlı GORE-TEX cekete kıyasla ağırlığı dikkate değer derecede azdır ancak çok küçük bir hacim içine katlanabilir, bu nedenle hava koşulları nedeniyle gerektiğinde kolayca ulaşılabilir. 2,5 ve 3 katlı GORE-TEX laminatlar cekette bir araya getirilmiştir.

İşlevsel ultra hafif 2,5 ve 3 katlı GORE-TEX yağmurluğun donanımı asgari düzeye düşürülmüştür. Özellikle hafifliğe odaklanılmıştır. Üst kol kısmı, yaka ve kapüşon bölgelerinde 3 katlı Gore Micro Grid Astar teknolojisine sahip laminatlar kullanılmaktadır. 2,5 katlı GORE-TEX laminat, ceketin diğer bölgelerinde  kullanılmaktadır.

3 kat streç GORE® WINDSTOPPER® ceket

Streç 3 katlı GORE® WINDSTOPPER® ceket, polislik mesleğinde ergonomik spor tasarımın yanı sıra rüzgara karşı koruma istendiği ama en yüksek düzeyde hareket özgürlüğünün gerektiği durumlarda kullanılır. 2 yönlü streç, iki giysi bedeninin elastikliğine eşit olan ve giyen kişilerin son derece konforlu hissettiği %20’ye varan elastikliğe sahiptir.

Streç 3 katlı GORE® WINDSTOPPER® ceket, vücut şekline uygun kesimi ile diğerlerinden ayrılır. Bununla birlikte streç GORE® WINDSTOPPER® laminatlar sayesinde yüksek düzeyde hareket özgürlüğü de sağlanır. Bu parka için özel olarak seçilmiş, örneğin diğer öğelerin yanı sıra ergonomik şekle sahip kol kısımları ve uzatılmış sırt bölümü gibi tasarım öğeleri optimum hareket özgürlüğü ile koordineli işlevsel bütünlük oluşturur.

2 kat GORE® WINDSTOPPER® astarlı pantolon

Ayrılabilir 2 kat GORE® WINDSTOPPER® astara sahip pantolonlar koruma ve devriye vazifesi sırasında yıl boyunca giyilir. Yaz ayında ve sıcak havalarda hafif vazife pantolonu olarak yalıtımsız ve astarsız şekilde giyilebilirler; soğuk havalarda GORE® WINDSTOPPER® astar, sert hava koşullarına ve -20°C’ye kadar düşük sıcaklıklara karşı korumaya yardımcı olmak için iliklenebilir. Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip Gore vazife pantolonlar işlevsel açıdan sportif olduğu kadar uygun bir kesime de sahiptir. Çok sayıda teknik tasarım öğesi sayesinde bu pantolonlar özellikle koruma ve devriye vazifelerinde kullanım için uygundur.

Ultra hafif 2,5 kat GORE-TEX yağmur pantolonu

Ultra hafif 2,5 katlı GORE-TEX yağmur pantolonu, hava koşullarına karşı koruma pantolonu olarak tasarlanmıştır.Ağırlık ve katlanmış hacmin belirleyici bir rol oynadığı durumlarda kullanılır. Hafif 3 katlı GORE-TEX yağmur pantolonuna kıyasla ağırlığı dikkate değer derecede azdır aynı zamanda katlandığında çok az yer kaplar, bu nedenle hava koşulları nedeniyle gerektiğinde kolayca ulaşılabilir. İşlevsel özellikler arasında su itici fermuarlar, yan açıklıklar ve ergonomik şekle sahip dizler gibi teknik detaylar sayılabilir.

Kısa kollu gömlek

 

Örnek Kombinasyon

Gore Micro Grid Astar teknolojisine sahip Hafif 3 katlı GORE-TEX yağmurluk

Hafif 3 katlı GORE-TEX yağmurluk, hava koşullarına karşı koruma için bir dış ceket olarak tasarlanmıştır. Gore Micro Grid Astar teknolojisi sayesinde 3 katlı laminatın iç kısmı aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır ve giysinizin üzerine kolayca giyilebilir. Bu geniş kapsamlı işlevsel donanım, çok çeşitli kullanım imkanı sunar. Su itici özellikli ön fermuarlar, tabanca kılıfı için yan açıklıklar, telsiz cebi ve havalandırma aralıkları gibi teknik detaylar, koruma ve devriye vazifelerinden çok çeşitli kullanım olanağı sunar. 

Gore Micro Grid Astar teknolojisine sahip Hafif 3 katlı GORE-TEX yağmur pantolonu

Hafif 3 katlı GORE-TEX yağmur pantolonu, hava koşullarına karşı koruma pantolonu olarak tasarlanmıştır. Gore Micro Grid Astar teknolojisi sayesinde 3 katlı laminatın iç kısmı aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır ve giysinizin üzerine kolayca giyilebilir. İşlevsel özelliklerin bazıları arasında su itici özellikli fermuarlar, yan açıklıklar ve ergonomik şekle sahip dizler gibi teknik detaylar sayılabilir.

2 kat GORE® WINDSTOPPER® astarlı pantolon

Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip pantolonlar koruma ve devriye vazifesi sırasında yıl boyunca giyilir. Yaz ayında ve sıcak havalarda hafif vazife pantolonu olarak yalıtımsız ve astarsız şekilde giyilebilirler; soğuk havalarda GORE® WINDSTOPPER® astar, sert hava koşullarına ve -20°C’ye kadar düşük sıcaklıklara karşı korumaya yardımcı olmak için iliklenebilir. Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip Gore vazife pantolonları işlevsel açıdan sportif olduğu kadar uygun bir kesime de sahiptir. Çok sayıda teknik tasarım öğesi sayesinde bu pantolonlar özellikle koruma ve devriye vazifelerinin gereklilikleri için uygundur.

Uzun kollu gömlek

Örnek Kombinasyon

Gore Micro Grid Astar teknolojisine sahip 3 katlı GORE-TEX yağmurluk SE

3 katlı GORE-TEX yağmurluk SE, hava koşullarına karşı koruma için bir dış ceket olarak tasarlanmıştır. Gore Micro Grid Astar teknolojisi sayesinde 3 katlı laminatın iç kısmı aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır ve giysinizin üzerine kolayca giyilebilir. Bu geniş kapsamlı işlevsel donanım, çok çeşitli kullanım imkanı sunar. Tabanca kılıfı için yan açıklık, telsiz cebi ve havalandırma aralıkları gibi teknik detaylar, koruma ve devriye vazifeleri sırasında çok çeşitli kullanım olanağı sunar.

2 kat GORE® WINDSTOPPER® astarlı pantolon

Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip pantolonlar koruma ve devriye görevi sırasında yıl boyunca giyilir. Yaz ayında ve sıcak havalarda hafif vazife pantolonu olarak yalıtımsız ve astarsız şekilde giyilebilirler; soğuk havalarda GORE® WINDSTOPPER® astar, sert hava koşullarına ve -20°C’ye kadar düşük sıcaklıklara karşı korumaya yardımcı olmak için iliklenebilir. Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip Gore vazife pantolonlar işlevsel açıdan sportif olduğu kadar uygun bir kesime de sahiptir. Çok sayıda teknik tasarım öğesi sayesinde bu pantolonlar özellikle koruma ve devriye vazifelerinin gereklilikleri için uygundur.

Kısa kollu gömlek

Sert rüzgar ve değişken sıcaklıkla karışık aralıksız ve sağanak yağmur: bu değişen hava koşulları seçilecek donanım ile ilgili tahmin yapma konusunda Kolluk Kuvvetleri Uzmanları için bir zorluk oluşturur. Donanımınızı seçmek kolay olabilir. Gore, çok çeşitli giysi kombinasyonları içeren ve değişen hava koşullarına karşı tam koruma sağlayan bir giyim sistemi oluşturmuştur.

Örnek Kombinasyon

2 katlı GORE-TEX palto

2 katlı GORE-TEX palto, resmi etkinliklerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kötü hava koşullarına karşı koruma, hafiflik ve temsile uygun tasarım kombinasyonu ile diğerlerinden ayrılır.
2 katlı GORE-TEX palto, kesim ve teknik tasarım unsurlar arasından seçim yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır, böylece özellikle resmi etkinliklerde, temsil etkinliklerinde giyilebilir.

2 kat GORE® WINDSTOPPER® astarlı pantolon

Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip pantolonlar koruma ve devriye vazifesi sırasında yıl boyunca giyilir. Yaz ayında ve sıcak havalarda hafif vazife pantolonu olarak yalıtımsız ve astarsız şekilde giyilebilirler; soğuk havalarda GORE® WINDSTOPPER® astar, sert hava koşullarına ve -20°C’ye kadar düşük sıcaklıklara karşı korumaya yardımcı olmak için iliklenebilir. Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip Gore vazife pantolonları işlevsel açıdan sportif olduğu kadar uygun bir kesime de sahiptir. Çok sayıda teknik tasarım öğesi sayesinde bu pantolonlar özellikle koruma ve devriye vazifelerinin gereklilikleri için uygundur.

Uzun kollu gömlek

Örnek Kombinasyon

Gore Micro Grid Astar teknolojisine sahip 3 katlı GORE-TEX su geçirmez ceket

3 katlı GORE-TEX su geçirmez ceket, kötü hava koşullarına karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Gore Micro Grid Astar teknolojisi giysi konforunun performansını iyileştirir. Bu teknoloji iç aşınmayı iyileştirir, giysinin nefes alabirliğini artırır ve giysi ağırlığını azaltır. Ayrıca giysinin orta katmanlar üzerinden kolayca kaymasına izin verir. Bu geniş kapsamlı işlevsel donanım, çok çeşitli kullanım imkânları sunar. Tabanca kılıfı için yan açıklık, telsiz cebi ve havalandırma aralıkları gibi teknik detaylar, koruma ve devriye vazifelerinden çok çeşitli kullanım olanağı sunar.

3 katlı GORE® WINDSTOPPER® yelek

3 katlı GORE® WINDSTOPPER® yelek, genel polis faaliyetleri için tasarlanmıştır ve hava serin ve/veya rüzgârlı olduğunda kullanılır. Uzun kollu gömleğin üzerine giyilen bu yelek, hava koşullarına karşı koruma ceketinin ideal tamamlayıcısıdır. Vücut şekline uygun kesimi sayesinde bu yelek özellikle ceketin içine giyildiğinde iyi şekilde oturur ve koruma ve devriye vazifelerinde çok çeşitli amaçlarla kullanım imkânı sağlar.

2 kat GORE® WINDSTOPPER® astarlı pantolon

Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip pantolonlar koruma ve devriye vazifesi sırasında yıl boyunca giyilir. Yaz ayında ve sıcak havalarda hafif vazife pantolonu olarak yalıtımsız ve astarsız şekilde giyilebilirler; soğuk havalarda GORE® WINDSTOPPER® astar, sert hava koşullarına ve -20°C’ye kadar düşük sıcaklıklara karşı korumaya yardımcı olmak için iliklenebilir. Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip Gore vazife pantolonlar işlevsel açıdan sportif olduğu kadar uygun bir kesime de sahiptir. Çok sayıda teknik tasarım öğesi sayesinde bu pantolonlar özellikle koruma ve devriye vazifelerinin gereklilikleri için uygundur.

Uzun kollu gömlek

Örnek Kombinasyon

Hava koşullarına karşı koruma sağlayan yüksek görünürlüklü 2 kat GORE-TEX parka

EN 20471’e uygun şekilde üretilen yüksek görünürlüklü 2 katlı GORE-TEX parka, trafik polislerinin günlük vazifelerine yönelik giyimin temel bir parçasıdır. Dayanıklı malzeme yelpazesi, girift giysi yapısı ve ayrılabilir yalıtım astarı sayesinde görünürlük ve yıl boyunca kötü hava koşullarına karşı koruma sağlar. Örneğin, trafik polislerinin görevleri sırasında dikişli ve ayrılabilir G-LOFT® ısı yalıtım astarı ve farklı işlevsel tasarım unsurları, teknik ekipmanlarla uyum içinde çalışır .

Ultra hafif 2,5 kat GORE-TEX yağmur pantolonu

Ultra hafif 2,5 katlı GORE-TEX yağmur pantolonu, hava koşullarına karşı koruma pantolonu olarak tasarlanmıştır. Ağırlık ve katlanmış hacmin belirleyici bir rol oynadığı durumlarda kullanılır. Hafif 3 katlı GORE-TEX yağmur pantolonuna kıyasla ağırlığı dikkate değer derecede azdır aynı zamanda katlandığında çok az yer kaplar, bu nedenle hava koşulları nedeniyle gerektiğinde kolayca ulaşılabilir. İşlevsel özellikler arasında su itici fermuarlar, yan açıklıklar ve ergonomik şekle sahip dizler gibi teknik detaylar sayılabilir.

2 kat GORE® WINDSTOPPER® astarlı pantolon

Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip pantolonlar koruma ve devriye vazifesi sırasında yıl boyunca giyilir. Yaz ayında ve sıcak havalarda hafif vazife pantolonu olarak yalıtımsız ve astarsız şekilde giyilebilirler; soğuk havalarda GORE® WINDSTOPPER® astar, sert hava koşullarına ve -20°C’ye kadar düşük sıcaklıklara karşı korumaya yardımcı olmak için iliklenebilir. Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip Gore vazife pantolonları işlevsel açıdan sportif olduğu kadar uygun bir kesime de sahiptir. Çok sayıda teknik tasarım öğesi sayesinde bu pantolonlar özellikle koruma ve devriye vazifelerinin gereklilikleri için uygundur.

Uzun kollu gömlek

Örnek Kombinasyon

Gore Micro Grid Astar teknolojisine sahip hafif 3 katlı GORE-TEX yağmurluk

Hafif 3 katlı GORE-TEX yağmurluk, hava koşullarına karşı koruma için bir dış ceket olarak tasarlanmıştır. Gore Micro Grid Astar teknolojisi sayesinde 3 katlı laminatın iç kısmı aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır ve giysinizin üzerine kolayca giyilebilir. Bu geniş kapsamlı işlevsel donanım, çok çeşitli kullanım imkanı sunar. Su itici özellikli ön fermuarlar, tabanca kılıfı için yan açıklıklar, telsiz cebi ve havalandırma aralıkları gibi teknik detaylar, koruma ve devriye vazifelerinden çok çeşitli kullanım olanağı sunar.

Gore Micro Grid Astar teknolojisine sahip hafif 3 katlı GORE-TEX yağmur pantolonu

Hafif 3 katlı GORE-TEX yağmur pantolonu, hava koşullarına karşı koruma pantolonu olarak tasarlanmıştır. Gore Micro Grid Astar teknolojisi sayesinde 3 katlı laminatın iç kısmı aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır ve giysinizin üzerine kolayca giyilebilir. İşlevsel özelliklerinin arasında su itici özellikli fermuarlar, yan açıklıklar ve ergonomik şekle sahip dizler gibi teknik detaylar sayılabilir.

2 kat GORE® WINDSTOPPER® astarlı pantolon

Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip pantolonlar koruma ve devriye vazifesi sırasında yıl boyunca giyilir. Yaz ayında ve sıcak havalarda hafif vazife pantolonu olarak yalıtımsız ve astarsız şekilde giyilebilirler; soğuk havalarda GORE® WINDSTOPPER® astar, sert hava koşullarına ve -20°C’ye kadar düşük sıcaklıklara karşı korumaya yardımcı olmak için iliklenebilir. Ayrılabilir 2 katlı GORE® WINDSTOPPER® astara sahip Gore vazife pantolonlar işlevsel açıdan sportif olduğu kadar uygun bir kesime de sahiptir. Çok sayıda teknik tasarım öğesi sayesinde bu pantolonlar özellikle koruma ve devriye vazifelerinin gereklilikleri için uygundur.

Uzun kollu gömlek