Polis İçin Teknolojiler

 

 

Emniyet güçlerini her mevsim ve her duruma uygun şekilde giydirme

Gore, polis memurlarına çeşitli hava koşullarında en iyi şekilde koruma sağlamak için farklı çözümler oluşturmuştur. Gore ürün portföyü modülerdir, böylece memurlar hava koşullarına ve faaliyet türüne ve düzeyine bağlı olarak çeşitli giyim ögelerini ayrı ayrı eşleştirebilir.

Polis dış giyimi

Entegre membran, çok sayıda hizmet içi giyimdeki temel unsurdur. Bu yelpaze devriye vazifesi için su geçirmez hizmet ceketlerinden operasyon görevlileri için anoraklara, motorlu polisler için motorcu giysilerine ve özel şube memurları için özel takımlara kadar uzanır. Tasarım ve ekipman hizmet türüne ve ilgili ülkenin tipik iklim koşullarına göre değişir.

Modüler giyim sistemleri

Avrupa emniyet birimlerine yönelik işlevsel giyim sistemi koruma ve devriye vazifelerinin gerekliliklerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. GORE-TEX ve GORE® WINDSTOPPER® ürün teknolojisi ile üretilen giysiler, hakim hava koşullarına, faaliyet türüne ve faaliyet düzeyine cevap vermek üzere optimum kombinasyon elde etmek için ayrı ayrı eşleştirilebilir. Koşullar ne olursa olsun, bu işlevsel giyim sistemi mükemmel uyum sağlanan bir çözüm sunar.