Yalıtımlı Kıyafetler için GORE® WINDSTOPPER® teknolojisi

Karlı ve rüzgârlı koşullarda görev yapan askeri personel GORE® WINDSTOPPER® yalıtımlı giysilerin içinde sıcak kalır ve kendini rahat hisseder.

GORE® WINDSTOPPER® technology for Insulation Suits

GORE® WINDSTOPPER® yalıtımlı giysi istenen soğuğa karşı koruma düzeyine bağlı olarak genellikle temel katman, muharebe gömleği veya eğitim elbisesi üzerine giyilir. Yağışlı havalarda asker, GORE-TEX yağmurluğun üzerine giyebilir.

Bu sistemin modülerliği onu pusu kurma veya pusu ateşi gibi durumlarda kullanım için ideal kılmaktadır. Muharebe sırasındaki alev riskine bağlı olarak alev geciktirici ve alev geciktirici olmayan GORE® WINDSTOPPER® yüksek yalıtımlı kıyafet sunulmaktadır. Bu kıyafet ayrıca gerektiğinde yüksek yalıtımlı bir uyku tulumu görevi de görebilmektedir.

İlgili Ürünler

 • Muharebe üniforması için Ani Yangın Koruması

  Alev geciktirici GORE® PYRAD® Kumaş Teknolojisi, muharebe durumunda askeri ani yangından korur.

 • Askeri Yağmurluk için GORE-TEX teknolojisi

  Bu nefes alabilir giysi ayrıca rüzgara, soğuğa ve yağmura karşı yalıtım ve koruma sağlar. Vücuda ergonomik şekilde oturur ve konforlu hissettirir.

 • GORE-TEX Askeri Yağmurluklar için Performance Zone Teknolojisi

  Performance Zone GORE-TEX Ürün Teknolojisi, farklı özelliklerin bir yağmurluğun belirli bölgelerine entegre edilmesine izin verir.

 • GORE-TEX Yağmurluk için GORE® PYRAD® Kumaş Teknolojisi

  Yeni GORE® PYRAD® Kumaş Teknolojisi hafifliği ve hava koşullarına karşı korumayı, ısı ve aleve karşı koruma özelliği ile bir araya getirmektedir.

 • ChemBio Ürünleri için GORE® CHEMPAK® kumaş teknolojisi

  GORE® CHEMPAK® kumaş teknolojisi askerleri tehlikeli kimyasal olaylara karşı korur.