Muharebe üniforması için Ani Yangın Koruması GORE® PYRAD® Kumaş Teknolojisi

Alev geciktirici (AG) muharebe üniformaları bir ceket ve pantolondan oluşmaktadır ve bir temel katman veya bir muharebe gömleği üzerine giyilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu giysiler muharebe durumunda askeri ani yangından koruyan alev geciktirici GORE® PYRAD® Kumaş Teknolojisini kullanır.

Flash Fire Protection for combat uniform

Hem saha hem de laboratuvar testlerinde GORE® PYRAD® muharebe üniforması benzer ağırlık sınıfında yer alan geleneksel AG veya AG olmayan bir saha üniformasına göre önemli oranda daha dayanıklı olduğunu kanıtlamıştır.
İtalya, Fransa ve Almanya’daki özel muharebe birlikleri GORE® PYRAD® Kumaş Teknolojisini kullanmaktadır.

 

Bu ürünün özellikleri

İlgili ürünler

 • Askeri Yağmurluk için GORE-TEX teknolojisi

  Bu nefes alabilir giysi ayrıca rüzgara, soğuğa ve yağmura karşı yalıtım ve koruma sağlar. Vücuda ergonomik şekilde oturur ve konforlu hissettirir.

 • GORE-TEX Askeri Yağmurluklar için Performance Zone Teknolojisi

  Performance Zone GORE-TEX Ürün Teknolojisi, farklı özelliklerin bir yağmurluğun belirli bölgelerine entegre edilmesine izin verir.

 • GORE-TEX Yağmurluk için GORE® PYRAD® Kumaş Teknolojisi

  Yeni GORE® PYRAD® Kumaş Teknolojisi hafifliği ve hava koşullarına karşı korumayı, ısı ve aleve karşı koruma özelliği ile bir araya getirmektedir.

 • Yalıtımlı Kıyafetler için GORE® WINDSTOPPER® teknolojisi

  Aşırı soğuk ve rüzgârlı koşullarda görev yapan askeri personel GORE® WINDSTOPPER® yalıtımlı kıyafetlerin içinde sıcak kalır ve kendini rahat hisseder.

 • ChemBio Ürünleri için GORE® CHEMPAK® kumaş teknolojisi

  GORE® CHEMPAK® kumaş teknolojisi askerleri tehlikeli kimyasal olaylara karşı korur.