GORE-TEX Yağmurluk için GORE® PYRAD® Kumaş Teknolojisi

Şu ana kadar hafifliği ve hava koşullarına karşı korumayı, uygun ısı ve aleve karşı koruma özellikleri ile bir araya getirmek zordu. Yeni GORE® PYRAD® Kumaş Teknolojisi bu zorluğun üstesinden gelmektedir.

GORE® PYRAD® Fabric Technology for GORE-TEX Rain Suits

Bu yeni teknoloji poliamid kumaşlara dahi kalıcı alev geciktirici özellik katmaktadır. Alevle laminat yüzeyine temas edildiğinde dış yüzey karbonize olarak stabil bir bariyere dönüşür. Bu alev geciktirici yağmurluk düşük hacimlidir ve kolayca katlanır. Ayrıca tedarikçi kurumun mevcut tüm kamuflaj baskı şartnamelerini de karşılayabilmektedir. Üstelik kamuflaj desenindeki renkler uzun süre yeni ve canlı kalmaya devam eder.

İlgili ürünler

 • Muharebe üniforması için Ani Yangın Koruması

  Alev geciktirici GORE® PYRAD® Kumaş Teknolojisi, muharebe durumunda askeri ani yangından korur.

 • Askeri Yağmurluk için GORE-TEX teknolojisi

  Bu nefes alabilir giysi ayrıca rüzgara, soğuğa ve yağmura karşı yalıtım ve koruma sağlar. Vücuda ergonomik şekilde oturur ve konforlu hissettirir.

 • GORE-TEX Askeri Yağmurluklar için Performance Zone Teknolojisi

  Performance Zone GORE-TEX Ürün Teknolojisi, farklı özelliklerin bir yağmurluğun belirli bölgelerine entegre edilmesine izin verir.

 • Yalıtımlı Kıyafetler için GORE® WINDSTOPPER® teknolojisi

  Aşırı soğuk ve rüzgârlı koşullarda görev yapan askeri personel GORE® WINDSTOPPER® yalıtımlı kıyafetlerin içinde sıcak kalır ve kendini rahat hisseder.

 • ChemBio Ürünleri için GORE® CHEMPAK® kumaş teknolojisi

  GORE® CHEMPAK® kumaş teknolojisi askerleri tehlikeli kimyasal olaylara karşı korur.