Kullanım şartları

SON GÜNCELLEME TARİHİ: 04.12.2012

Bu Kullanım Şartları’na eriştiğiniz bu web sitesi (“Site”), W. L. Gore & Associates GmbH (aşağıda toplu olarak “Gore,” “biz” ve “bizler” olarak anılacaktır) tarafından oluşturulmuş ve kontrol edilmektedir.
Lütfen aşağıdaki şartları ve koşulları (“Kullanım Şartları”) dikkatlice okuyun. Bu Site’yi kullanmanız (aşağıda tanımlandığı gibi) bu Kullanım Şartları’na tabidir.

1. Şartların Kabulü

Site’ye erişerek veya kullanarak bu Kullanım Şartları’nı ve Site üzerinde yayınlayabileceğimiz her tür ek kuralı kabul etmiş olursunuz.
Zaman zaman bu Kullanım Şartları’nda değişiklik yapabiliriz (ve bu tür herhangi bir ilave kural ekleyebiliriz); Site üzerinde bu Kullanım Şartları’nın revize edilmiş sürümünü yayınlamak da dahil makul herhangi bir yolla bu tür değişiklikler hakkında sizi bilgilendirebiliriz. Yukarıdaki “SON GÜNCELLEME TARİHİ” açıklamasına bakarak bu Kullanım Şartları’nın en son ne zaman değiştirildiğini öğrenebilirsiniz. Bu Kullanım Şartları’nda değişiklik yapıldıktan sonra Site’ye erişiminiz ve kullanımınız, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

2. İçerik Sorumluluğu

Gore, Site üzerindeki materyali titizlikle derlemekte ve düzenli olarak güncellenmesini sağlamaktadır. Gore, Site’nin tam, kesintisiz veya hatasız işleyeceğine dair taahhüt vermez. Site üzerinde yer alan tüm bilgiler sadece yol göstermek amacıyla sunulmuştur ve satın alma kararınız üzerinde ayrıntılı kişisel tavsiyenin yerine geçmez. Tarif edilen ürünlerin teknik özellikleri ve ayrıntıları sadece örnek niteliğindedir. Bilhassa bu tür özellikler ve ayrıntılar ülkeden ülkeye göre farklılık gösterebilir. Dilediğimiz zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutuyoruz. Ürünlerimizin teknik özellikleri, ayrıntıları veya karakteristikleri hakkında güncel ve güvenilir bilgiler sadece perakende satıcılardan, yetkili bayinizden veya ithalatçınızdan ya da Gore’dan edinilebilir. Site üzerinden sipariş edilebilecek ürünlerin tamamlayıcı ve ek şartlar ve koşullara tabi olduğunu ve bu hükümlere göre düzenlendiğini unutmayın. Lütfen ürün siparişi vermeden önce yürürlükteki tamamlayıcı ve ek şartlar ve koşulları dikkatlice inceleyin.

3. Şahsi Kullanım

Site, sadece şahsi ve ticari olmayan kullanıma yöneliktir. Site üzerinde sağlanan ürünler ile ilgili herhangi bir bilgiyi herhangi bir işletme veya ticari girişim ile bağlantılı olarak (kâr maçlı olsun veya olmasın) kullanamazsınız veya bunlardan başka bir şekilde faydalanamazsınız.

4. Mülkiyet Hakları

Gore İnternet sayfalarının yapısı ve içerisindeki materyal Telif hakkı ile korunmaktadır. Bu bilgilerin veya verilerin herhangi bir şekilde çoğaltılması, değiştirilmesi, dağıtılması veya başka herhangi bir şekilde faydalanılması ve özellikle metinlerin, metin bölümlerinin veya resimlerin kullanılması Gore’dan önceden onay alınmasını gerektirir. Gore ticari markaları ve ilgili Gore logoları tüm dünyada korunmaktadır. Site’de kullanılan diğer tüm ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Gore ticari markaları ve Gore logoları sadece Gore tarafından üretilen ürünlerle bağlantılı olarak veya Gore’un açık izniyle kullanılabilir. Gore şirket logosu sadece Gore tarafından kullanılabilir. Gore trademarks 

5. Bağlantılar

Site, diğer web sitelerine ve çevrim içi kaynaklara yönelik bağlantılar sağlayabilir. Bu tür harici sitelerden veya kaynaklardan sorumlu değiliz ve bunları teyit etmiyoruz. Diğer siteler bizden izin alarak veya almadan Site’ye bağlantı verebilir ve Site’den veya Site’ye verilen herhangi bir bağlantıyı engelleyebiliriz.

6. Veri Koruma

Gore, veri korumasını ciddiyetle ele almaktadır. Lütfen verileri nasıl işlediğimiz ile ilgili bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikamıza bakın. Privacy Policy and Cookie Policy 

7. İletişim

Site veya bu Kullanım Şartları ile ilgili herhangi bir sorunuz veya şikayetiniz varsa lütfen bize ulaşın. Ayrıca W. L. Gore & Associates GmbH, Corporate & Legal, Hermann-Oberth-Strasse 22-24, 85640 Putzbrunn, Germany adresine yazarak da bize ulaşabilirsiniz.
Lütfen e-posta haberleşmelerinin güvenli olması gerekmediğini unutmayın; dolayısıyla bizimle gerçekleştirdiğinizde e-posta yazışmalarınızda kredi kartı bilgilerinizi veya diğer hassas bilgileri vermemelisiniz.

Bu Kullanım Şartları, Uluslararası Satış Sözleşmelerine İlişkin BM Antlaşması hariç olmak üzere Alman yasalarına göre düzenlenecek ve incelenecektir. Bu Kullanım Şartları’nın (ve revize edilmiş herhangi bir sürümünün) bir kopyasını kayıtlarınız için yazdırabilir, indirebilir veya başka bir şekilde saklayabilirsiniz.

Contact us.